Petsensus - aplikācija katra suņa saimniekam
Petsensus - aplikācija katra suņa saimniekam


Suņa saimniekam viņa mīlulis ir ne vien uzticams draugs, bet arī pilntiesīgs ģimenes loceklis. Tā ir īpaša draudzības un mīlestības piepildīta savienība, kurai nav nepieciešams izskaidrojums, to vienkārši jājūt. Neapšaubāmi, jebkurš suns ar kaut ko ir īpašs un atšķirīgs, bet visiem četrkājainajiem draugiem un to saimniekiem ir kas kopīgs - tās ir pastaigas. Aprēķināts, ka pastaigām ar savu mīluli, cilvēks dienā velta aptuveni četrdesmit piecas minūtes, tāpēc ļoti svarīgi, lai ārpus mājas pavadītais laiks būtu maksimāli vērtīgs, drošs un efektīvs.      

Izveidota Petsensus lietotne, lai palīdzētu suņu īpašniekiem virtuāli apvienoties draudzīgā kopienā, kas ļaus ātri un ērti iepazīties, sadraudzēties, komunicēt un savstarpēji palīdzēt, jo īpaši patreizējā, mums visiem neierastajā situācijā. Ikviens aplikācijas lietotājs varēs to vienkārši un ērti lietot, izmantojot daudzas jaunas iespējas:

  • Nodrošināt savam mīlulim drošu pastaigu, redzēt, kas pastaigājas tuvumā, kā arī apiet vietas, kurās iespējams apdraudējums sunim un viņa saimniekam;
  • Uzturēt kontaktus ar citiem suņu saimniekiem, izmantojot čatu. Nodot viens otram informāciju, dalīties pieredzē un ar jaunākajām ziņām;
  • Būt par daļu no suņu mīļu kopienas un pašam veikt atzīmes kartē, lai brīdinātu citu mīluļu saimniekus par vietām, kur iespējams apdraudējums, vai tieši otrādi, norādīt vietas, kur var pastaigāties ar suni;
  • Ātri un ērti orientēties suņiem draudzīgā infrastruktūrā. Mīlulim nepieciešamo pakalpojumu sniedzēju meklēšana, kā, piemēram, veterinārās aptiekas, klīnikas, veikali un grūminga saloni, aizņems vien dažas sekundes. 

Petsensus lietotnes veidotāji būs priecīgi redzēt arī Jūs draudzīgajā kopienā, jo ikviens jauns lietotājs sniegs iespēju kļūt labākiem, un padarīt pastaigas ar četrkājaino draugu vēl komfortablākas un drošākas.

Pēc oficiālās relīzes, lietotni būs iespējams lejuplādēt Google Play un App store. Tuvākajā laikā tā būs pieejama slēgtajā beta - testa režīmā, kurā varēs piedalīties ikviens interesents, vienkārši atstājot mums ziņu Petsensus in Riga Facebook grupā. Ar katru no Jums sazināsies, lai nosūtītu saiti, kuru apmeklējot, varēsiet lietotni lejuplādēt, kādu laiku testēt to un dalīties ar saviem iespaidiem.

Pievienojieties grupai Petsensus in Riga Facebook un atstājiet pieprasījumu par vēlēšanos piedalīties Petsensus lietotnes slēgtajā beta - testēšanā.  

Pievienojieties Petsensus un iegūstiet maksimālu prieku no pastaigas!

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!